Експрес-персонал

Агентство «Домашній Затишок» – це комфорт у вашій родині і затишок у вашому будинку / квартирі. Ми завжди в пошуку різних варіантів, щоб забезпечити максимальний сімейний комфорт. У зв’язку з цим ми пропонуємо різнобічні послуги, що допомагають економити час, гроші та інші життєві ресурси нашим клієнтам.

Наш експрес-персонал – це фахівці високої кваліфікації, які надають свої послуги на тимчасовій основі, відповідно до обумовленого терміну.

Експрес-няня:
Ви не маєте потребу в допомозі кожен день, але нікому доглянути за вашою дитиною поки ви у від’їзді? Ви плануєте вночі грандіозну вечірку, а у вихідні та / або святкові дні у вас особливі плани? Тоді експрес-няня, нічна няня це те, що вам потрібно.

Експрес-домробітниця:
Готова надати вам разову прибирання як після ремонту, переїзду, так і після різних свят, а також ретельно вимити вікна.

Експрес-кухар:
Забезпечить обслуговування сімейних торжеств, сервіровку столу, виконає різні разові замовлення з приготування страв.

Експрес-доглядальниця:
Може працювати як вночі, так і прийти на кілька годин (днів). Догляне за літньою людиною в вихідні та / або святкові дні, надасть професійні послуги хворому, а також допоможе вам, якщо ваш родич раптом потрапив до лікарні.

Весь експрес- персонал, запропонований Вам агентством «Домашній Затишок» проходить ретельні перевірки персональних даних, стану здоров’я, рівня професіоналізму працівника і багаторазово перевірений на різних замовленнях.

Хочете дізнатися точну вартість послуг потрібного Вам спеціаліста за певною зайнятості?
Вам потрібна робота, і ви хочете бути гарантовано працевлаштовані?
Надішліть нам заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 392-92-05

Вам також може бути цікаво