Гувернантка – наставник для дитини

21 століття, час, коли діти виховуються телевізорами та комп’ютерами. Багато батьків займаються кар’єрою і майже не приділяють уваги вихованню своїх дітей. А то, що вони їм дають, найчастіше пропускається повз вуха. Діти рідко визнають авторитет вчителів в школі, тому виховні процеси в цілому підносяться на батьків, а вони вже виховають.
Дуже важливо приділяти дитині багато уваги і займатися з ним уроками, вчити його манерам з малих років, поки його особистість тільки формується. Для цих цілей люди іноді наймають гувернера.
Гувернер це і няня, і педагог, і вихователь в одній особі. Це людина, яка проводить з дитиною багато часу і по максимуму намагається допомогти цьому маленькому чоловічкові сформувати свій внутрішній стрижень, стати особистістю.
Вибір гувернантки для вашого маленького скарби дуже відповідальна справа, тому що, наймаючи людини, ви повинні повністю покластися на його методи виховання і навчання.
Не варто забувати, що дитя завжди копіює те, що найчастіше бачить. Якщо хтось із батьків курить, дитина вже хоче спробувати. Він як механізм відображення світу, копіює все що бачить, тому він повинен бачити прекрасне. Цим прекрасним повинна стати гувернантка.
Зараз не багато людей готові повністю підлаштується під іншу сім’ю і переселитися жити до вас в ролі гувернантки, тому визначтеся заздалегідь, що вам важливіше: постійне перебування біля чада, або кілька годин в день буде досить для виховного впливу вашого працівника.
Майбутній наставник для дитини повинен мати вищу освіту, бути начитаним, ерудованим, грамотним, знати культуру, мови, не мати шкідливих звичок, не використовувати слів-паразитів, мати пізнання в області етики, естетики, гігієни. Але, найголовніше, він повинен бути вродженим психологом. Чому це так важливо?
Психологія – це наука про те, як зробити так, щоб інша людина захотів зробити те, що вам потрібно.
Гувернантка повинна мати особливий підхід до дітей, вона повинна стати авторитетом, і прикладом для наслідування, а для цього потрібно бути цікавою, і ні в якому разі не примушувати дитину робити щось проти його волі! Головне завдання хорошого фахівця, подати складне завдання у вигляді захоплюючої гри, ми живемо в 21 столітті. Діти тягнуться лише до того, що їм цікаво.
Тому, вибираючи гувернантку, запитаєте про методи. Йдемо далі. Вік.
Яким повинен бути вік вихователя вирішувати вам. Зараз важкувато знайти освіченого, порядного, начитаного людини будь він літнім або юним. Природно, що може дати дитині молода дівчина? Досвід життя? Морально-етичний стрижень?
Дуже великий плюс для молодих гувернанток, це знання різних мов, це те, що вони ростуть разом з вашими дітьми в однаковий час, можливо, знайдуть спільну мову.
Людина більш похилого віку, якщо він грамотний, скористається успіхом у вашого юного отрока, головне, що б вони сподобалися один одному.
Також дитина повинна полюбити гувернантку і з нетерпінням чекати, коли вона прийде, це дуже важливо, для цього вона повинна мати харизму. Харизма, це дар притягувати до себе увагу, таким володіють не всі.
Гувернантка повинна мати почуття смаку, бути спокійною. Найменші нерви ознака слабкості, так можна зразу впасти в очах дитини та її батьків. Батьки, в свою чергу будуть поважати і прислухатися до гувернантку, якщо будуть її поважати.
Гувернантка або гувернер, підлогу особливого значення не має.
Чоловіки стають гувернерами можливо, якщо у них не було дітей, а батьківське почуття реалізується в прагненні виховати чужих діток. Адже природжений батько, це прекрасна якість серед чоловіків. Вони частіше бувають терплячими, добрими, але, часом, надто м’якими.
Головне, що б у вихователя було прагнення навчити чогось ваше дитя, віддати йому всі знання і досвід, які мають, обдарувати його турботою і любов’ю, але не балувати, а навчити.
При виборі гувернантки подумайте, яка якість ви б хотіли розвинути у своєї дитини, адже він, перебуваючи з нею, буде трохи на неї схожий, тому візьміться за це з усією відповідальністю.
Якщо гувернантка буде любити вашу дитину як свою власну, вам варто це цінувати.
Перш ніж наймати гувернантку, поговоріть з дитиною, підготуйте його і налаштуйте на позитив. Для вас гувернантка – це людина, яка вам допоможе у вихованні, для малюка ж – колодязь, з якого він буде черпати необхідні життєві знання і досвід.
Удачі вам, у вихованні, любите своїх дітей, адже вони не дарма з’явилися на світло.