Няні, негативний досвід

Ось звіт, складений нами після одного дня спостереження: тримісячну дитина не переодягали протягом 40 хвилин після прогулянки (няня їла); дитини неодноразово різко відкидали на ліжко за те, що вона не брала соску в рот; дівчинку залишили одну на пеленальном столику (няня пішла в туалет); спілкування з дитиною включало нецензурні вирази; няня нишпорила по кишенях костюмів господаря в шафі; няня займалася мастурбацією, лежачи на ліжку господарів. На жаль, це ще не самий запущений випадок.

Ось вам фрагменти з інших звітів:

Плаче 6-місячного хлопчика няня накрила подушкою, щоб він не заважав їй розмовляти по телефону … Дитина 9 місяців був наданий сам собі практично весь день. Не зумівши заспокоїти хлопчика перед сном, няня зі словами «Та пішов ти!» на 20 хвилин залишила плаче ридма малюка одного в темряві, поки він сам не заспокоївся …
У сім’ї, де двоє немовлят, няня не просто непрофесійно, але ще і злобно зверталася з малюками, викладала їх з коляски, не підтримуючи голову, до того ж так, що дітвора зачіпали головою краю коляски. Мати, коли ми здавали їй плівку, зупинила нас, сказавши, що вона далі дивитися не може …
Одна няня дитини била і передражнювала, було видно, що вона його ненавидить.
Інша няня не звертала уваги на істерично плаче дитини, він надривався, захлинався, а вона пішла на балкон курити …
Мені відома історія, коли хлопчик наївся котячого корму. Після їжі няня витерла обличчя малюка описаними повзунками, які до цього вона кинула на підлогу.
Знаю випадок, коли няня впустила дитину головою вниз в ванну. У малюка був струс мозку. Батьки не могли зрозуміти, чому їх дитини другий день рве. Лікар пояснив, що у малюка день-два назад був струс мозку. Коли няню почали «притискати до стіни», та зізналася у всьому. Але сама не попередила, не сказала, що дитину треба про всяк випадок показати лікарю.
За словами однієї мами, дитина спала занадто багато, важко прокидався після няні. Коли ми переглядали відеозйомку, було видно, що няня не просто налила води, а щось насипає в стакан.
Використана стаття О. Шаблінська і О. КОСТЕНКО-ПОПОВІЙ АіФ №23