Правильно прибираємо будинок, наповнюємо його енергією

Для кожної людини будинок є тихою гаванню, куди можна прийти після важкого трудового дня, розслабитися, набратися сил, відпочити. Для того, щоб будинок сприяв всього цього, він повинен бути наповнений позитивною енергетикою, нести в собі потужний позитивний заряд позитиву. Послідовники східного вчення фен-шуй стверджують, що на енергетику квартирного простору впливає безліч різних чинників: планування житла, розташування меблів у квартирі, наявність декоративних елементів в інтер’єрі, і, як не дивно, вміння правильно і гармонійно організовувати прибирання квартирного приміщення.

Прибирання квартири або будинку – це справжній, можна сказати магічний ритуал і якщо організувати і спланувати його належним чином, то житло не тільки засяє чистотою, а й наповнитися позитивною енергією. Якщо квартирному приміщенню потрібно прибирання, то вирішити подібну проблему можна двома шляхами. Один з них полягає в залученні до процесу збирання клінінгової компанії, другий – у використанні власних сил. Головне, якщо квартирі потрібна прибирання, робити її потрібно за правилами.

Правило перше – прибирання краще робити на убуваючу місяць. У цьому випадку разом зі сміттям, брудом і пилом, з квартири або будинку піде весь негатив, вся негативна енергетика, яка встигла накопичитися. Ще наші предки звернули увагу, що позбуватися від всього непотрібного найкраще на спадної фазі місяця, тоді результат цих дій буде набагато міцніше і успішніше.

Правило друге – починати прибирання слід з позитивного настрою на майбутній процес. Послідовники східного вчення фен-шуй стверджують, що будь-яка дія має бути спочатку просякнуте позитивними флюїдами, думками, настроями, тоді і результат буде позитивним. Загалом, якщо потрібно прибирання, слід відразу налаштовуватися на позитив. Не варто забувати про те, що все, що оточує нас в цьому світі, все несе в собі позитивний або негативний вид енергії, і від того, як налаштовуватися на будь-який вид діяльності залежить, яку енергетику отримає в кінці результат цієї діяльності. Налаштуватися на позитивний лад допоможе улюблена приємна музика.

Правило третє – не можна тягти сміття з кутів через всю квартиру. Справа в тому, що в кожній квартирі існують так звані енергетичні вихори. У відкритих частинах квартирного простору циркулюють вихори з позитивною енергетикою, в кутках приміщення же затаюються скупчення негативу і негативної енергетики. Якщо вдома потрібна прибирання, то абсолютною помилкою буде переміщення пилу, бруду і сміття з кутів через всю квартиру. З точки зору раціоналізму це, безумовно, правильне рішення, однак на енергетику приміщення це вплине самим прямим чином. На початку необхідно зібрати сміття з кутів, не даючи йому можливості здійснювати подорожі через всю кімнату, а потім змітати сміття вже з залишився периметра кімнати. До речі, щоб уникнути того, що при збиранні пил може піднятися в повітря і активізувати вихори негативної енергії, слід користуватися пульверизатором. Їх аналоги використовують у своїй роботі клінінгові компанії.

Правило четверте – не зберігайте сміття у відрі для сміття. Все сміття, який знаходиться в квартирі, має не тільки фізичний, але і енергетичний характер. Якщо, після закінчення збирання, все зібране сміття помістити у відро для сміття, то толку від такого прибирання (природно з точки зору наповнення будинку позитивною енергією) буде нуль. Адже сміття, заряджений негативною енергією, залишиться в відрі, і ця енергія буде продовжувати циркулювати в квартирному просторі. Ідеальним варіантом є негайний винос зібраного сміття за межі квартири.

Правило п’яте – особливу увагу слід приділяти рослинам в квартирі. Не вірно вважати, що вони потребують тільки в регулярному поливі і подпушіваніі землі в горах. Якщо в квартирі ростуть рослини, то з їхніх листів необхідно регулярно витирати пил, який осідає на них. В іншому випадку «зелені вихованці» стануть справжнім розсадником негативної енергетики, і навіть сама ретельно спланована прибирання не принесе очікуваного енергетично позитивного результату.

Правило останнє – після закінчення збирання, слід наповнити квартирний простір пахощами. Для цього підійдуть ароматичні свічки в поєднанні з аромалампами, ароматичні масла і палички. Не слід забувати і про регулярне провітрювання приміщення. Це допоможе залучити в квартирний простір максиму позитивної енергетики.

Особливу увагу слід приділити оселі, якщо йому потрібно прибирання після ремонту. У цьому випадку дійсно без допомоги клінінгових компаній практично не обійтися, адже вони надають широкий спектр послуг з прибирання приміщень. Великий сміття, що залишилося після ремонту, представники клінінгової компанії вивезуть, невеликий – видалять, приведуть в порядок килимові покриття і поверхні, а також зможуть швидко і якісно видалити залишки слідів після фарбування або побілки навіть із самих важкодоступних місць. Ніщо в приміщенні не стане источником накопичення негативної енергетики, і нове житло дозволить насолодитися постремонтнимі радощами в повному обсязі.