Відносини між гувернанткою і господарем

Через рік-другий безперервної роботи в сім’ї умовні кордони стираються, і людина починає відчувати себе своїм. Але у всього є зворотна сторона. Не треба прагнути стати членом сім’ї, радять професійні психологи. Ні, попити чайку з господинею зовсім навіть не забороняється, але боронь вас боже давати їй поради.

Є ще одне міркування, що стосується дистанції. Якщо ви стали в сім’ї мало не рідною людиною, вам набагато складніше буде говорити про надбавку до зарплати за додатковий обсяг роботи. Які можуть бути рахунки між своїми ?!

Деякі приходять в чужу сім’ю з таємною думкою вирішити таким чином особисті проблеми. На жаль, романи зі щасливим кінцем між гувернанткою і господарем зустрічаються тільки в книгах. Якщо ви раптом уявіть себе Джейн Ейр, такі відносини швидше принесуть вам більше розчарувань і неприємностей, ніж щастя. Знайте, господиня, бачачи перед собою дівчину значно молодше і привабливіше себе, швидше за все підсвідомо відчує в вас суперницю. Отже, кожен ваш крок буде піддаватися подвійний або потрійний перевірки.