Вимоги до няні для дитини

Працювати з дітьми не так просто, як здається. Професіоналізм няні забезпечує не тільки розуміння з дитиною та її батьками, але і є гарантією безпеки дітей, їх фізичного і морального самопочуття. Є норма правил і вимог до няні, які допоможуть скоординувати не тільки батьків в підборі помічниці, але і роботодавця, що підбирає кандидатури.

Персональна няня – це не тільки розкіш, а й необхідність для деяких сімей. В Україні вдаватися до послуг няні не дуже популярно, але досить поширене явище. Якщо ви вирішили, що потребуєте няні, то повинні знати кілька моментів, які вам допоможуть зробити правильний вибір такої людини.

Основні вимоги до няні для дитини
Що стосується вимог до няні для дитини:

• охайний зовнішній вигляд. Ваша помічниця повинна знати елементарні правила гігієни, мати пристойний зовнішній вигляд, без викликає макіяжу та одягу.
• знання правил етикету. Цей пункт показує, наскільки людина вміє себе вести в гостях, як ставиться до чужих речей, людям, дітям.
• відсутність шкідливих звичок. Ця характеристика дозволить швидко налагодити контакт з дітьми і батьками. Але якщо ви маєте шкідливі звички, то на час роботи варто відмовитися від них повністю.
• вміння добре організовувати дозвілля дитини. Корисно проведений час дитини позитивно позначиться на професійності няні і дозволить отримати хороші рекомендації. Дитина ж у свою чергу отримає нові знання, враження, розвиток буде направлено в потрібне русло.
• знання основних медичних навичок. Майбутня няня повинна вміти надати першу допомогу до приїзду швидкої допомоги (якщо та необхідна). Від цього залежить не тільки здоров’я малюка, але і життя.
• дотримання субординації. Няня не повинна ставити себе частиною сім’ї, в якій працює. Така поведінка не допустимо.
• добродушність і радо жінки. Ці вимоги до няні для немовляти. У такому віці дитина пізнає світ крізь призму емоцій, тому позитивна жінка – це ідеальний варіант.
• порядність. Майбутня помічниця у вихованні дитини повинна бути скромною і ввічливою. Такі риси завжди приваблювали людей, а для роботодавця це справжній скарб.
Під час обговорення вимог варто знати, що няня підбирається в залежності від вікової категорії дитини.