Як знайти розумного репетитора для дитини?

Добре й якісну освіту високо цінувалося завжди і тому не дивно, що часто багато батьків намагаються дати своєму чаду найкраще в цьому плані – надходження до профільних навчальних закладів, де найчастіше поглиблена шкільна програма, з якою найчастіше в силу деяких особливостей, будь то вік або ж великий обсяг і недоступна розумінню інформація, дитина не справляється. В такому разі не варто панікувати і просто необхідно найняти людину, яка допоможе систематизувати і пояснити доступною мовою для розуміння необхідну інформацію. Тобто, найняти репетитора.

Як знайти хорошого репетитора? Для початку, необхідно розуміти, який предмет необхідно підтягнути. Адже часто, репетитор – це фахівець вузького профілю, а якщо людина гарантує навчити вашої дитини всьому, та ще й за незначну винагороду, то значить, що його знання розпливчасті і дуже поверхові й непрофесійні. Не варто також звертати увагу на вік репетитора, адже саме таку помилку дуже часто роблять батьки, віддаючи перевагу вік рівнем професіоналізму.

Також задаючись питанням про пошук хорошого репетитора, необхідно не забувати, що він, як і будь-який хороший педагог, повинен вміти знайти індивідуальний підхід до кожного свого учня. Репетитор повинен розуміти і вміти використовувати в свою сторону психологічні особливості дитини, вміти зародити в ньому пекучий інтерес до навчання і направити його на досягнення не тільки прийнятного, але кращого результату.

Але не варто також думати, що на пошуку і оплаті репетиторства, ваша місія буде завершено, аж ніяк. Хороший репетитор повинен хотіти ділитися з вами успіхами свого учня, його подальшими перспективами, а також цілями. Самі ж заняття мають два різновиди – групами і індивідуально. Як і у тих, і у тих свої плюси і мінуси. У першому випадку, коли заняття проходить невеликими групками (4-5 діточок, не більше), дитина не буде відчувати себе скуто, розвивається також його соціальні навички, але, зрозуміло, завжди є ймовірність того, що він знайде собі заняття цікавіше ніж зубріння граніту науки. У тому випадку, якщо заняття проходять індивідуально – дитина може відчути себе обділеним загальною увагою, перший час відчувати пригніченість.

На що ще необхідно звернути увагу при пошуку репетитора – обстановка, в якій проходять заняття. Якщо викладач підносить свої матеріали в якості сухого і без емоційного, а можливо навіть просто завчено монологу, то результат такого навчання буде плачевним – будьте впевнені, ваша дитина не засвоїть зовсім нічого.

Дуже сподіваємося, що всі ці нехитрі підказки допоможуть вам вибрати справжнього професіонала своєї справи, готового активно ділитися своїми знаннями з дітьми.