ПОСЛУГИ КЛІНІНГУ

Клінінгова компанія Одеса

Клінінгова служба «Домашній Затишок» працює на ринку даних послуг в місті Одеса з 2001 року. Ми надаємо професійні клінінгові послуги: прибирання житлових і не житлових приміщень різної площі та рівня.
За час своєї діяльності, наша компанія зайняла лідируючу позицію серед збиральних компаній на ринку клінінг сервісу – прибирання елітної нерухомості, має достатню кількість професійних співробітників, що забезпечує чітке виконання поставлених завдань у чітко встановлені терміни, надаючи послуги високого рівня.

КЛІНІНГОВІ ПОСЛУГИ В ОДЕСІ

«Домашній затишок» — професійна компанія з надання клінінгових послуг в Одесі.
У нас працюють висококваліфіковані, добре навчені та досвідчені фахівці з клінінгових послуг.
Ви можете бути впевнені, що наші послуги прибирання є найякіснішими з усіх, з якими ви стикалися

КЛІНІНГОВА КОМПАНІЯ ОДЕСА ЦІНИ

Вартість клінінгових послуг залежить від багатьох факторів, у тому числі від обсягу приміщення, типу прибирання, ступеня забруднення приміщення, а також кількості прибиральників, що залучаються. Остаточна ціна на клінігові послуги формується після того, як менеджер з клінінгу прибув до клієнта для перегляду приміщення, погодження деталей замовлення та часу виконання прибирання.
Керівництво нашої клінінгової компанії готове зробити пропозицію, яка підійде саме вам з огляду на всі аспекти замовлення.

 

Хочете дізнатися точну вартість клінінгових послуг вашого приміщення?
Надішліть заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 333-48-33