Помічник по господарству

Ви зайнята людина, і у вашому будинку накопичилося багато справ? Власний бізнес забирає багато часу, а домробітниця не завжди справляється … В такому випадку, помічник по господарству стане незамінною людиною у вашому будинку.

Помічник по дому або господарству в Одесі – це фахівець, який виконує роботи з ведення господарства в заміському, будинку, котеджі, в середніх або великих заміських володіннях.

Для своєчасно і правильного виконання поставлених завдань роботодавцем, помічник по господарству повинен мати середню спеціальну або вищу технічну освіту, посвідчення водія, досвід роботи на сучасній садової техніки (міні-трактор, газонокосарка, культиватор ін.), Мати досвід роботи з технічного обслуговування будинків.

обов'язки помічника по господарству

Помічник по господарству агентства «Домашній Затишок» забезпечить надійний і своєчасний догляд за вашим будинком, виконає дрібний ремонт, забезпечить контроль за комунікаціями будинку (системою сигналізації, подача електрики, води, її очищення, роботу котла, каналізація та ін.). Також в роботу помічника по господарству входить комплексний догляд за вашим басейном, лазнею, гаражем, контролювати і забезпечувати чистоту ваших автомобілів.

В обов’язки помічника по господарству, за попереднім погодженням, може входити догляд за садом, в тому числі стрижка дерев, чагарників, газонів, посадка і полив рослин, прибирання прилеглої території, сміття, листя, снігу.

Одним словом, помічник по господарству повністю візьме на себе життєзабезпечення і технічний контроль за вашим будинком або володіннями.

Залежно від які наділяються повноважень і рівня відповідальності, помічник по господарству може стати керуючим заміського будинку. У цьому випадку, крім всіх перерахованих вище функцій, керуючий заміським будинком повинен контролювати роботу нижчої ланки, щодня перевіряти, виконання своїх доручень, а також якість виконання, звільняти і наймати на роботу відповідних фахівців.

Керуючий заміським будинком повинен також забезпечити будинок до приїзду господарів. У будинку все повинно сяяти, інфраструктура і комунікації справні, сад доглянутим. Але найважливіше, керуючий заміським будинком повинен виконувати свої обов’язки таким чином, щоб ввірений йому будинок готовий був прийняти своїх господарів в будь-який час, без попередження.

Ви шукайте роботу помічника по господарству? Ви хочете знайти помічника по господарству або керуючого заміським будинком і тим самим полегшити свій побут, створити затишок і комфорт у вашому домі? Тоді телефонуйте нам! Наші менеджери знайдуть такого помічника по господарству, який підійде саме вам.

Хочете дізнатися точну вартість послуг потрібного Вам спеціаліста за певною зайнятості?
Вам потрібна робота, і ви хочете бути гарантовано працевлаштовані?
Надішліть нам заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 392-92-05

Вам також може бути цікаво