Прибирання після пожежі

Клінінгова компанія «Домашній Затишок» виконує професійне прибирання приміщень після пожежі. Слід розуміти, що прибирання після пожежі – це певна специфіка і послідовність проведення робіт. Без достатнього кваліфікаційного рівня підготовки фахівців клінінгової компанії, така прибирання може мати негативні наслідки, так як з плином часу, продукти горіння, дим, кіптява, гар, глибоко вбираються, а значить, видалити їх стає складніше.


КЛІНІНГ ЗБИРАННЯ ПІСЛЯ ПОЖЕЖИ

Зазвичай, перед прибиранням, видаляють будь-які джерела освіти специфічного запаху. В ході збирання після пожежі, ми використовує професійні засоби для видалення кіптяви і гару. Усувається запах горіння. Технологія, яку ми використовуємо, видавлює з матеріалів тканини вуглець, що не маскуючи запах, а повністю знищує його. Засоби, які використовуються, сертифіковані на території України, безпечні для мешканців квартири і їх домашній улюбленців. В кінці прибирання, приміщення зазвичай обробляється спеціальним приладом-озонатором. Повітря в такому приміщенні стає свіжим і чистим.

ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ ПОЖЕЖІ ЩО ВХОДИТЬ

  1. оцінка обсягу і вартості робіт
  2. визначення технологій з відновлення постраждалих вході пожежі поверхонь і предметів інтер’єру
  3. демонтаж зіпсованих і не підлягають відновленню речей і конструкцій
  4. усунення основного джерела, причини утворення запаху. Винос сміття
  5. видалення і очищення стін, підлог, стель, інших поверхонь від слідів кіптяви
  6. обробка реагентом поверхонь, усунення їдкого запаху гару
  7. ретельне миття всіх поверхонь і предметів інтер’єру
  8. хімчистку м’яких і шкіряних меблів, килимових покриттів
  9. хімчистку інтер’єру і особистих речей
  10. озонування повітря

При необхідності, клінінгова компанія «Домашній Затишок» здійснює хімчистку речей, які постраждали під час пожежі. Не поспішайте викидати такі речі. У деяких випадках, їх можна очистити від сажі, запаху гару і диму і повернути їм первісну чистоту і свіжість. Частка речей постраждалих від пожежі, проводиться спеціальним обладнанням і засобами, що дозволяють якісно обробити і відновити предмети побуту та одяг.

Наші фахівці, професійно володіють технологією, засобами і головне, знаннями по ліквідації наслідків пожежі, щоб спогади про пожежу зникли якомога швидше.

Кожна пожежа має свою особливість. Для того, щоб розрахувати вартість прибирання, запропонувати клієнтові оптимальну ціну і терміни виконання робіт, виїзд менеджера для огляду наслідків пожежі обов’язковий.

Вартість прибирання після пожежі

ЦІНИ НА ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ ПОЖЕЖИ
Площа квартири Одиниці виміру Вартість робіт, грн
від 30 м² договірна
30 – 60 м² договірна
60 – 80 м² договірна
80 – 100 м² договірна
понад 100 м² договірна

Хочете дізнатися точну вартість клінінгових послуг вашого приміщення?
Надішліть заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 333-48-33

Вам також може бути цікаво