Професійне чищення та миття килимів і ковроліну

Професійна хімчистка та прання килимів, палас, мийка ковроліну – це складний і трудомісткий вид клінінгових послуг, що вимагає від виконавця достатню кількість досвіду, знань і навичок. Важливо, щоб цей фахівець, міг правильно визначити склад килимового покриття, його тип і вибрати відповідне засіб для чищення та спосіб мийки килима.

Майже в кожному будинку і квартирі жителів нашого міста Одеса, є килим. Він може бути різним: величезний зі східним орнаментом або маленький невигадливий коврик з розмальованим візерунком. Погодьтеся, без нього кімнати виглядають дещо пустими і незатишними. Але щоб килим надавав такий затишок, який не може надати лінолеум або фотошпалери, потрібно підтримувати його в чистоті, виконувати своєчасну процедуру хімчистки або мийки. Деякі не вважають за потрібне чистити або прати килим самостійно або замовляти послуги спеціалізованої компанії в Одесі. Внаслідок чого, з різних плям на ньому з’являються нові візерунки. У такому «предмет затишку» розмножуються різні бактерії і мікроби, від яких потрібно позбуватися, щоб не завдати шкоди здоров’ю собі і оточуючим. Посудіть самі, останнім часом людей-алергіків набагато збільшилася.Деякі, звичайно, алергію всерйоз не сприймають, але вони помиляються. Саме алергія на пил повільно, але вірно вбиває здоров’я людини. Чхання, першіння в горлі, свербеніе в носі, нежить, короста – ось що нам приносить алергія.

Лікарі рекомендують робити, по можливості, щоденне вологе і сухе прибирання вдома. А що робити з килимами, особливо з тими, які висять на стіні, ніж почистити? Їх ви не зможете пропилососити як підлогові килими. Вони активно накопичують пил, а разом з нею різних пилових кліщів, мікробів і інших алергенів, які викликають алергію.

А якщо на килимі грає дитина? Так, йому не холодно на голій підлозі і коліна не твердо, але зате дитина мимоволі вдихає пил разом з алергенами. А у дітей, між іншим, імунітет досить слабкий, так як він тільки формується. Якщо вас хвилює ваше здоров’я, здоров’я дитини і оточуючих, то такого допускати не можна. Килим, килимове покриття обов’язково необхідно піддавати періодичній пранні або митті.

Як завжди доглядають за килимом в домашніх умовах? Зазвичай перед новорічними святами його обвалюють в снігу (при наявності такого), віником змітають бруд і все, вважається, що він, з одного боку помитий і чистий. Насправді, за допомогою такого варіанту догляду за килимом, його лише злегка освіжили, позбувшись недавно з’явилася пилу, але від глибоко в’ївся пилу, бруду і плям, так і не позбулися.

Деякі, повісивши в домашніх умовах килим на турнік або на дерево, вибивають його і отримують аналогічний результат – суха чистка килима, паласу, килимового покриття тут не допоможе.

Який же тоді повинна бути чистка килима в домашніх умовах?

До цього питання треба підходити більш серйозно. По-перше, мийку килима необхідно здійснювати якомога регулярніше: не менше двох разів на рік. По-друге, позбавлятися від пилу в килимі треба професійно, вдаючись до послуги, ефективніше видаляють бруд з ворсинок килима, ніж обвалювання в снігу або вибивання. По-третє, хімчистка килима, все ж є менш трудомісткою. Адже непроста це справа спочатку зуміти і зняти величезний килим зі стіни, а потім витягнути цю махину на вулицю для подальшої чистки. Все це забирає чимало сил і часу, а до того ж ще й неефективно.
У наш час послугу хімчистку і мийку килимів та килимових покриттів в місті Одеса можуть дозволити собі все сім’ї в Одесі із середнім доходом, тим більше витратитися треба буде всього два рази в рік. До того ж це не тільки заради краси, а й заради здоров’я, а ціни Вас порадують.

Професійна хімчистка килимів

Професійна обробка килимів, палас, ковроліну – це видалення плям і локальних забруднень. Це видалення причин дискомфорту, алергії або астми (пил, волосся і мікроорганізми)
Професійна прання килимів, чистка ковроліну в домашніх умовах – це особливі технологічні підходи і методи очищення: суха, або пінна, волога чистка.
Дозволивши собі замовити дані послуги, ви зберігаєте належний вигляд і чистоту Ваших виробів. </ p>

Яка ж вартість на професійну хімчистку або прання килима на дому в Одесі? Клінінгова компанія «Домашний Уют» пропонує вам послуги з якісної пранні килимів, ковроліну за доступними цінами. У нашому розпорядженні кваліфіковані співробітники, які за допомогою професійної хімії провідних світових виробників і сучасного обладнання швидко і ефективно подбають про ваших виробах. Внаслідок чого, ваші відгуки будуть самими позитивними.

ЦІНИ НА ХІМЧИСТКУ КИЛИМІВ І КИЛИМ
Найменування Одиниці виміру Цена
Килими, килимові покриття м² від 80
Стілець од. від 50
Крісло од. від 100
Диван, м’який куточок місце від 250
Матрац од. від 400

Хочете дізнатися точну вартість клінінгових послуг вашого приміщення?
Надішліть заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 333-48-33

Вам також може бути цікаво