Професійне чищення та миття килимів і ковроліну

Професійна хімчистка та прання килимів, палас, мийка ковроліну – це складний і трудомісткий вид клінінгових послуг, що вимагає від виконавця достатню кількість досвіду, знань і навичок. Важливо, щоб цей фахівець, міг правильно визначити склад килимового покриття, його тип і вибрати відповідне засіб для чищення та спосіб мийки килима.

Майже в кожному будинку і квартирі жителів нашого міста Одеса, є килим. Він може бути різним: величезний зі східним орнаментом або маленький невигадливий коврик з розмальованим візерунком. Погодьтеся, без нього кімнати виглядають дещо пустими і незатишними. Але щоб килим надавав такий затишок, який не може надати лінолеум або фотошпалери, потрібно підтримувати його в чистоті, виконувати своєчасну процедуру хімчистки або мийки. Деякі не вважають за потрібне чистити або прати килим самостійно або замовляти послуги спеціалізованої компанії в Одесі. Внаслідок чого, з різних плям на ньому з’являються нові візерунки. У такому «предмет затишку» розмножуються різні бактерії і мікроби, від яких потрібно позбуватися, щоб не завдати шкоди здоров’ю собі і оточуючим. Посудіть самі, останнім часом людей-алергіків набагато збільшилася.
Деякі, звичайно, алергію всерйоз не сприймають, але вони помиляються. Саме алергія на пил повільно, але вірно вбиває здоров’я людини. Чхання, першіння в горлі, свербеніе в носі, нежить, короста – ось що нам приносить алергія.

Лікарі рекомендують робити, по можливості, щоденне вологе і сухе прибирання вдома. А що робити з килимами, особливо з тими, які висять на стіні, ніж почистити? Їх ви не зможете пропилососити як підлогові килими. Вони активно накопичують пил, а разом з нею різних пилових кліщів, мікробів і інших алергенів, які викликають алергію.


А якщо на килимі грає дитина? Так, йому не холодно на голій підлозі і коліна не твердо, але зате дитина мимоволі вдихає пил разом з алергенами. А у дітей, між іншим, імунітет досить слабкий, так як він тільки формується. Якщо вас хвилює ваше здоров’я, здоров’я дитини і оточуючих, то такого допускати не можна. Килим, килимове покриття обов’язково необхідно піддавати періодичній пранні або митті.

Як завжди доглядають за килимом в домашніх умовах? Зазвичай перед новорічними святами його обвалюють в снігу (при наявності такого), віником змітають бруд і все, вважається, що він, з одного боку помитий і чистий. Насправді, за допомогою такого варіанту догляду за килимом, його лише злегка освіжили, позбувшись недавно з’явилася пилу, але від глибоко в’ївся пилу, бруду і плям, так і не позбулися.

Деякі, повісивши в домашніх умовах килим на турнік або на дерево, вибивають його і отримують аналогічний результат – суха чистка килима, паласу, килимового покриття тут не допоможе.

Який же тоді повинна бути чистка килима в домашніх умовах?

До цього питання треба підходити більш серйозно. По-перше, мийку килима необхідно здійснювати якомога регулярніше: не менше двох разів на рік. По-друге, позбавлятися від пилу в килимі треба професійно, вдаючись до послуги, ефективніше видаляють бруд з ворсинок килима, ніж обвалювання в снігу або вибивання. По-третє, хімчистка килима, все ж є менш трудомісткою. Адже непроста це справа спочатку зуміти і зняти величезний килим зі стіни, а потім витягнути цю махину на вулицю для подальшої чистки. Все це забирає чимало сил і часу, а до того ж ще й неефективно.
У наш час послугу хімчистку і мийку килимів та килимових покриттів в місті Одеса можуть дозволити собі все сім’ї в Одесі із середнім доходом, тим більше витратитися треба буде всього два рази в рік. До того ж це не тільки заради краси, а й заради здоров’я, а ціни Вас порадують.

Професійна хімчистка килимів

Професійна обробка килимів, палас, ковроліну – це видалення плям і локальних забруднень. Це видалення причин дискомфорту, алергії або астми (пил, волосся і мікроорганізми)
Професійна прання килимів, чистка ковроліну в домашніх умовах – це особливі технологічні підходи і методи очищення: суха, або пінна, волога чистка.
Дозволивши собі замовити дані послуги, ви зберігаєте належний вигляд і чистоту Ваших виробів.

Яка ж вартість на професійну хімчистку або прання килима на дому в Одесі? Клінінгова компанія «Домашний Уют» пропонує вам послуги з якісної пранні килимів, ковроліну за доступними цінами. У нашому розпорядженні кваліфіковані співробітники, які за допомогою професійної хімії провідних світових виробників і сучасного обладнання швидко і ефективно подбають про ваших виробах. Внаслідок чого, ваші відгуки будуть самими позитивними.

Хочете дізнатися точну вартість клінінгових послуг вашого приміщення?
Надішліть заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 333-48-33

Вам також може бути цікаво