Агентство “Домашній Затишок”

Приходьте додому відпочивати!

доглядальниця від 350 грн. у день

залишити заявку

няня для дитини від 80 грн. на годину

залишити заявку

домробітниця від 600 грн. у день

залишити заявку

садівник від 800 грн. у день

залишити заявку

послуги клінінгу від 1500 грн.

залишити заявку

Що ми пропонуємо?

Про нашу компанію

Ви знаходитесь на сайті агентства домашнього персоналу та клінінгу «Домашній Затишок» г. Одесса. З 2001 року ми надаємо послуги з пошуку кваліфікованого персоналу для дому та сім’ї, а також надаємо комплекс послуг з прибирання квартир, будинків та офісів.
 
За цей час, як кадрове агентство в Одесі, ми сформували величезну базу фахівців в сфері домашнього побуту і затишку, і готові надати її в ваше розпорядження.
Вашій увазі на сайті надано зручний сервіс по самостійному пошуку домашнього персоналу для роботи в Одесі. У нас ви зможете знайти: домробітниць, Няню, гувернантки, Репетитора, доглядальниці, Реабілітолога, Помічника по господарству, Водія, Садівника, Логопеда і багатьох інших фахівців.
 
Якщо Ви хочете заощадити час і звільнити себе від рутини пошуку потрібного фахівця, ми з радістю допоможемо вам у цьому!
Після того як Ви залишите нам заявку, ми зробимо все можливе, щоб Ваші вимоги і побажання до кандидатів були, як можна оперативніше і якісніше виконані. Погодивши з вами попередньо час, ми організуємо Вам зустріч з 3-5 кандидатами, які максимально відповідатимуть вашим вимогам.

Чому саме ми?

Послуги у сфері пошуку домашнього персоналу з 2001 року в Одесі, дозволили нам накопичити достатній досвід, щоб зробити наші послуги якісними та ефективними.

трохи цифр

Відгуки клієнтів

Блог

Зробити замовлення