керуючий будинком

Керуючий для дому

Багато клієнтів, запрошуючи на роботу керуючого заміським будинком, часто просять підібрати таку людину, який ідеально вписався б в їхнє життя, побут, сім’ю. Процес адаптації керуючого, по поширеній думці, повинен тривати не більше двох-трьох годин. І це абсолютно правильно. Тому що керуючий, в своєму роді, це обличчя будинку і володарів цього будинку.

Керуючий будинком це

Керуючий заміським будинком – людина, яка вживає заходів, або приймає управління для іншої людини. Як правило, термін відноситься до найвищого (головному) людині домашнього господарства; той, хто діє від імені (часто відсутнього) власника типово великого місця проживання. Подібні функції виконують: мажордом, каштелян, консьєрж, гофмейстер, мер Палацу, метрдотель, дворецький або стюард. (Вікіпедія).

За даними одного з дуже популярного європейського (іспанського) видання, попит на такого фахівця, як мажордом (або керуючий) просто неймовірний. В країні відзначається ажіотаж на професійних потомствених керуючих віллами.

Сучасний керівник

Він повинен розбиратися буквально у всьому: від марки зимового реагенту, щоб не пошкодити плитку на сходах біля будинку, до сорти сиру, відповідного до ранкового класичного сніданку. На керуючому тримається весь будинок і господарство: йому підпорядковується штатний і поза штатний домашній персонал і прислухається сам глава. І головне – мажордом повинен бути тонким психологом, домашнім сімейним лікарем.

Це людина, яка знає звички не тільки господарів, їх гостей, родичів, а й сусідів, а також найвідоміших людей в даній країні і взагалі в Європі. Іноді, керуючому довіряють навіть присутність на ділових переговорах, присвячують в сімейні таємниці і, не соромлячись, розкривають багато секретів. Керуючий відповідальний і за ВСЕ і ВСІХ! За ідеально чисті килими, за рівномірно скошений газон у дворі, за те, що б вчасно подали вечерю і, наприклад, за те, щоб улюблена сестра чоловіка кузена прийняла перед сном улюблену м’ятну настоянку …

ОБОВ'ЯЗКИ керуючого будинку

✅️ В обов’язки керуючого заміським будинком входить управління і координація роботи персоналу, йому підкоряються покоївки і кухар, садівник і економка, няня і гувернантка, водій і охоронець, завгосп і підсобні робітники. Саме він розподіляє обов’язки і контролює точне і якісне виконання всіх робіт по дому. Він відповідає за все господарські закупівлі продуктів, будівельних і побутових товарів, особисто вибирає ці товари і контролює їх витрата.
✅️ На керуючого так само покладено обов’язки спілкування з комунальними, сервісними службами, контроль за виконанням їх робіт, обслуговування інженерних мереж і комунікацій, залучення зовнішніх фахівців, організація поїздок членів сім’ї, замовлення квитків, складання маршруту подорожей або ділових поїздок, бронювання готелів, організація зустрічей і багато – багато іншого. По суті, керуючий виконує роль домашнього секретаря.
✅️ Крім того, ця людина відповідає за безперебійну роботу автопарку заміського будинку, в разі необхідності виконує обов’язки особистого водія. Мажордом готує первинну фінансову звітність і контролює кошторисну документацію, строки і обсяги будівельних робіт, витрата матеріалів, готує загальне планування і бюджетування.

Всі ці обов’язки вимагають особливого набору особистісних якостей, досвіду і навичок. Зазвичай керуючий заміським будинком – це чоловік (рідше жінка) середніх років з вищою технічною або управлінською освітою. Хто має права на водіння автомобіля, який вміє керувати персоналом, організовувати їх роботу і контролювати, що володіє високим рівнем інтелекту, внутрішньої самоорганізацією, комунікабельний і інтелігентний. Такий співробітник повинен знати основи будівельних робіт, а так само розбиратися в правилах етикету і відмінно знати психологію. </ P>

За старих часів говорили: «Який управдом – такий і пан …». Ця стара приказка якнайкраще відображає роль керуючого в сьогоднішньому суспільстві. Він обличчя будинку. Від того, як керуючий організовує роботу всіх служб в будинку, залежить комфорт і безпеку власників, їхнє здоров’я і навіть життя.

Хочете дізнатися точну вартість послуг потрібного Вам спеціаліста за певною зайнятості?
Вам потрібна робота, і ви хочете бути гарантовано працевлаштовані?
Надішліть нам заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 392-92-05

Вам також може бути цікаво