ШУКАТИ РОБОТУ: інформація для фахівців

Домашний персонал

Ви шукаєте вакансію домробітниці, няні, кухаря, доглядальниці, репетитора? А може бути ви кваліфікований садівник або відмінний водій? Ви хотіли б влаштуватися працювати до приватної особи помічником по господарству? Тоді ви потрапили за потрібною адресою.

Агентство «Домашній Затишок» пропонує працевлаштування для професіоналів! Ми підбираємо співробітників за наступними спеціальностями: Няня до немовля, Няня-вихователь, Няня до дошкільнику, Гувернантка, Репетитор, Домработница, Помічниця по будинку, Помічник по господарству, Економка, Покоївка, Кухар, Доглядальниця, Логопед, Дефектолог, Масажист, Інструктор з плавання, Керуючий будинком, Реабилитолог, Компаньонка, Особистий водій, Водій-охоронець, Охоронник, Садівник, Сторож, Сімейна пара, Особистий секретар, Сімейний психолог, Сімейний доктор.

РОБОТА В СФЕРІ ДОМАШНЬОГО СЕРВІСУ

Робота в сім’ї, це не просто «посидіти з дитиною», «прибрати квартиру» або за кимось «доглянути». Ви наймаєтеся на роботу також, як і багато інших. Тут існують свої правила, вимоги, обов’язки і традиції.

Працювати в родині, де існують свої традиції, підвалини і порядки – велика відповідальність. Якщо Ви вважаєте, що робота няні, гувернантки, домробітниці – це гучні пікніки, прогулянки з старанним дитиною по парку або відпочинок на дивані, в той час, коли дитина зайнята цікавою грою, а роботодавець контролює свій бізнес – вам варто пошукати іншу роботу.

Є кілька основних правил для претендентів, яких слід дотримуватися перед майбутнім співбесідою:
✅️ Вчасно з’являтися у суді на співбесіду, а в подальшому і на роботу
✅️ Подбайте про свій зовнішній вигляд. Ви повинні бути охайними, але виглядати не зухвалое.
✅️ Звертайте увагу на все, про що інструктує вас мама дитини. Постарайтеся зрозуміти, що для мами найважливіше і своєчасно відреагуйте.
✅️ Розкажіть про своє минуле досвіді роботи в сім’ях. Ви повинні створити враження знаючої людини.
✅️ Тримайтеся впевнено і прямо. Відповідайте на питання сміливо і чітко. Проявляйте свою зацікавленість у предметі розмови і удача вам гарантована!

Для реєстрації претендентів в нашому агентстві, звичайно потрібні такі документи:

1. Паспорт
2. Диплом про освіту
3. Ідентифікаційний код
4. Трудова книжка або її завірена копія
5. Медична книжка і / або медичні довідки
6. Рекомендаційні листи (якщо є)
7. Закордонний паспорт і права (якщо є)
8. Військовий квиток (якщо є)
9. Фото

Менеджери агентства «Домашній Затишок» проводять реєстрацію і співбесіду з претендентами на різні позиції з 10:00 до 17:00 годин, щодня, з понеділка по п’ятницю, без перерви на обід. Попередню реєстрацію можна пройти заздалегідь, заповнивши анкету на сайті.

Для остаточної реєстрації та постановки на облік, необхідно приїхати до нас в офіс, надати всі перераховані вище документи, і пройти персональну співбесіду з менеджером агентства.

Як тільки ми зареєструємо вас в нашій базі даних, ваша кандидатура буде пропонуватися на розгляд роботодавцям, якщо ваш досвід, вік і знання будуть відповідати вимогам, що пред’являються. Якщо ви зацікавите роботодавця, наші менеджери негайно з вами зв’яжуться і запросять на особисту співбесіду.

Чекаємо Вас за адресою: Одеса, вул. Семінарська, будинок 18/20, офіс 62

Будемо раді співпрацювати з досвідченими і кваліфікованими фахівцями!

Вам потрібна робота, і ви хочете бути гарантовано працевлаштовані?
Надішліть нам заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 392-92-05