Репетитор на дому

Повторення мати навчання!
Слова «репетитор», «репетиторство», «репетитор для дітей» міцно увійшли в нашу мову. У дитини початкових класів прогалини в знаннях? Або навпаки, для дитини якийсь шкільний предмет стане професією і тепер потрібно поглиблене його вивчення? Відповідь проста: для вашої дитини потрібен репетитор в Одесі і його потрібно шукати!
У перекладі з латинської «repetitor» означає – «той, хто повторює». Словник Даля нам підказує основні його завдання: «виясняти, наставляти, пояснювати, повторювати, повчати, викладати, вчити». Виходить, непроста це справа, особливо, якщо мова йде про перших класах! Правда, є й інші значення цього слова: так в дореволюційній Росії так називали вчителів, які контролювали виконання домашніх завдань вихованцями кадетських корпусів.

Репетитор для дитини – це індивідуальний учитель, покликаний або підтягти «хвости» і заповнити прогалини в знаннях, або підготувати майбутнього студента до вступних випробувань в Одесі або іншому місті. Строго кажучи, професія одна з найдавніших: ще задовго до появи навчальних закладів та початкових класів, знання передавалися для дитини саме так: в домашній обстановці і в індивідуальному порядку.

Репетитор початкових класів

Сьогодні в Одесі послуги репетитора для школяра початкових класів потрібні практично всім. Навіть батьки дошкільнят і ті часто шукають фахівця. Шкільні програми з кожним роком стають все більш насиченим і складніше – не всі можуть за ними встигати, та й ситуації бувають різні: «запустити» предмет можна і з незалежних від учня причин, а наздогнати і знайти потрібного фахівця потім ой як непросто. Вузи дуже часто вимагають від абітурієнта кілька інших знань і навичок, ніж дає школа, особливо це стосується престижних вузів або вузькопрофільних (наприклад, творчих вузів). А є й такі талановиті хлопці, які вчаться не для батьків або атестата, а для себе, їм «мала» шкільна програма, і вони цікавляться багатьма предметами понад неї. Таким «Чомучка» необхідно знайти знаючу людину, з яким можна проконсультуватися або дізнатися щось нове. Дуже часто дитина серйозно захоплений яким-небудь видом мистецтва, будь-то музика, живопис або балет, і його здатності вимагають високопрофесійного наставника. У всіх цих випадках вирішення питання одне: дитині потрібно знайти викладача.

Як знайти «свого» репетитора. Декілька порад

Одеса, місто в якому існує безліч способів знайти фахівця для дитини початкових класів: від рекомендацій таких же батьків, інформації на сайтах в інтернеті, в кінці кінців оголошень в газетах і на стовпах до всіляких агентств, що спеціалізуються на таких послугах – агентства репетиторів. Такі агентства є в кожному місті. Якщо ви живете в місті Одеса та для вашої дитини, який пішов в початковий клас потрібно репетитор, то пошук кваліфікованого фахівця можна сміливо довірити агентству «Домашній Затишок». </ p>

«Розголос земля повниться» – ця народна мудрість безперечна, проте, враження від самого фахівця і від результату його роботи – штука дуже суб’єктивна і залежить від великої кількості факторів, тому цілком довіряти думку інших батьків і учнів не варто. Пошук репетитора для школяра здійснюйте не за принципом «чим дорожче, тим краще» – далеко не завжди цей принцип спрацьовує. Ціна питання може істотно варіюватися і залежить вона як від кваліфікації педагога, так і від цілей викладання в конкретному випадку. Не варто боятися фахівців, що пропонують творчий підхід до процесу і авторські методики, адже зацікавити дитину тим чи іншим предметом – одна з перших завдань учителя, особливо, дитини початкових класів. Варто поспілкуватися з педагогом досить докладно до початку занять, відвідати пробний урок (дуже часто такі уроки безкоштовні). І залишається тільки побажати знайти дійсно «свою» людину.

Плюси занять з репетитором на дому

Індивідуальне навчання для дитини початкових класів в місті Одеса має великі переваги: ​​головне з них – вільний графік і можливість вибрати зручне для всіх час. До того ж процес репетиторства йде в тому темпі, який найкращим чином підійде саме даному школяреві. Часу на засвоєння матеріалу буде надано стільки, скільки необхідно. Спеціаліст підлаштується під можливості учня сприймати і засвоювати знання. Значить, заняття будуть максимально продуктивними. Ще одна важлива складова успіху – регулярність зустрічей з педагогом. Не забувайте, що репетитор – це перш за все ваш однодумець, а не наглядач, і успіх вашої співпраці залежить не тільки від нього. Все саме в ваших руках!

Хочете дізнатися точну вартість послуг потрібного Вам спеціаліста за певною зайнятості?
Вам потрібна робота, і ви хочете бути гарантовано працевлаштовані?
Надішліть нам заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 392-92-05

Вам також може бути цікаво