Послуги сімейної пари для будинку

Хотілося б, щоб ваші володіння, котедж, будинок з прилеглою ділянкою завжди виглядали акуратно й охайно? У вас немає можливості цим займатися самостійно? Але так хочеться приходити в будинок, де комфортно, затишно, чисто і все знаходиться на своїх місцях. Найкращий вихід – це сімейна пара! Довіряючи роботи таких фахівців, ви забезпечите цілодобову турботу про ваших володіннях.

Робота сімейної пари – це чоловік, який займеться сантехнікою, електрикою, дрібним ремонтом. Він зможе доглядати за вашими володіннями і взимку і влітку, часом виконуючи обов’язки охоронця. Жінка займеться прибиранням в будинку, пранням, прасуванням, доглядом за взуттям та одягом, приготуванням їжі. Ваші рослини і тваринами також не залишаться без нагляду. За погодженням, жінка може доглянути за дітьми або виконувати функції доглядальниці.

Для чого наймають сімейну пару?

Сімейну пару зазвичай беруть з проживанням, тому слід заздалегідь спланувати проживання працівників.

Сімейна пара – це ідеальний варіант, що дозволяє економити ваші кошти на утримання домашнього персоналу. Адже сімейна пара, виконує функції багатьох фахівців: кухарі, домогосподарки, економки, водія, садівника, помічника по господарству.

Уявімо собі ситуацію, коли сімейна пара в заміський будинок переїжджає на постійне проживання. Оплата праці здійснюється з урахуванням обсягу виконаної роботи. Тому зарплата сімейної пари виявляється нижче, ніж кожного з працівників. Подружжя проживають в одній кімнаті і користуються однією кухнею і санвузлом. Економічність такого варіанту стає очевидною. Крім того, що склалися між чоловіком і дружиною взаємини не вимагають додаткової адаптації, що позитивно відбивається на їх роботі і психологічній атмосфері.

Якщо помічники по господарству є сімейною парою, то на них можна покласти виконання широкого кола обов’язків:

✅️ Щоденне та генеральне прибирання будинку
✅️ Приготування їжі
✅️ Догляд за одягом і білизною
✅️ Чистка меблів і килимів
✅️ Проведення сімейних свят і банкетів
✅️ Догляд за садом і прилеглої до будинку територією
✅️ Життєзабезпечення будинку, підтримання в робочому стані інженерних мереж
✅️ Купівля продуктів харчування і ліків
✅️ Доставка одягу в хімчистку

Серед недоліків варто відзначити:

➤ Зазвичай сімейна пара вважає за краще одночасно йти у відпустку. Тому на час будинок залишається без нагляду.
➤ Складнощі з підбором персоналу, відповідного вимогам роботодавця.
➤ Если отношения между супругами напряженные, нет взаимопонимания и взаимоуважения, то атмосфера накаляется.

Як краще підбирати персонал (сімейну пару)?

Багато керуються рекомендаціями знайомих, не враховуючи відмінності у вимогах. Якщо одних влаштовували працівники, це не означає, що вони будуть влаштовувати інших роботодавців. Крім того, підбір персоналу займає багато часу. З кожним кандидатом доведеться проводити тривалі співбесіди.

Ви звичайно ж можете знайти для роботи сімейну пару без посередників, однак у вас не буде ніяких гарантій в тому, хто у вас працює, як щодо кваліфікації, так і по відношенню до моральних принципів. В нашій базі перебувають на обліку сімейні пари з різних міст України та Молдови. Кожна сімейна пара пройшла необхідну перевірку. Ми не запропонуємо вам пари без досвіду роботи. Всі сімейні пари нашого агентства володіють достатнім досвідом і професіоналізмом, щоб забезпечити комфорт вам і створити затишок у вашому будинку.

Наймання працівників через агентство найбільш прийнятний варіант. Звернувшись в агентство, роботодавець висуває свої вимоги, відповідно до якого для нього підбирається персонал. Попередній відбір, що проводиться співробітниками агентства, відсіває які не задовольняють вимоги кандидатів, що істотно скорочує час роботодавця на проведення попередніх бесід.

Хочете дізнатися точну вартість послуг потрібного Вам спеціаліста за певною зайнятості?
Вам потрібна робота, і ви хочете бути гарантовано працевлаштовані?
Надішліть нам заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 392-92-05

Вам також може бути цікаво