Хімчистка меблів

З плином часу диван, крісло, стільці втрачають зовнішній вигляд, як би дбайливо і акуратно ви до них не ставилися. Затерті підлокітники і підголовники, забруднені сидушки, без сумніву впливають на елегантність і респектабельність вашого інтер’єру.

Хімчистка меблів Одеса

Хімчистка м’яких меблів на дому у замовника або офісі в Одесі – один із напрямів клінінгової компанії «Домашний Затишок». Найчастіше, власники м’яких меблів, самостійно намагаються очистити випадкові плями від напоїв, фруктів їжі або рук підростаючого дитини, невтомного в своїх дослідженнях. Засмальцьовані підлокітники також доставляють певні естетичні неприємності, позбутися від яких без певного досвіду, вправності і навичок досить складно. Згодом, від такого аматорського догляду за м’якими меблями або чищенням стільців, залишаються значні розлучення суміш бруду і чистячих засобів. Крім того, стійкі забруднення складно очистити від оббивки «підручними» засобами, а більш агресивна магазинна хімія, хоч і справляється з плямами, але при цьому серйозно може зашкодити самій меблів.

Професійна хімчистка м'яких меблів

Небезпека полягає в тому, що існує безліч видів оббивок м’яких меблів, і для кожної оббивки дивана, крісла, пуфи або стільця, необхідно використовувати певний спосіб чистки, засіб для виведення плям певної спрямованості та засоби для чищення зарекомендували себе фірм.

Хімчистка м’яких меблів Одеса

Послуга хімчистка м’яких меблів в Одесі, яку ми пропонуємо, позбавить вас від таких наслідків.
Поряд з іншими методами чищення м’яких меблів в Одесі, найчастіше, ми пропонуємо послугу екстракторной чищення м’яких меблів. Ідея методу в тому, що під високим тиском відбувається вприскування реагенту в поверхню виробу, а потім розчин втечуть разом з брудом.

Хімчистка м’яких меблів додому

  • Первозданну чистоту: очистимо м’які меблі від бруду, плям, розлучень </ li>
  • Стійкий ефект: опрацюємо м’які меблі спеціальними складами, яка захистить поверхню дивана, крісла, стільці від нових плям до 6 місяців
  • Економію сил і часу. Замовляючи послугу хімчистка дивана у нас, по часу це займе від 30 хвилин до 2-х годин. Через 2-4 годин м’які меблі повністю висихає і знову готова до експлуатації.

Ви виявили плями на вашому дивані або кріслі? Не ризикуйте. Звертайтесь до професіоналів!

Хочете дізнатися точну вартість клінінгових послуг вашого приміщення?
Надішліть заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 333-48-33

Вам також може бути цікаво