Вигул домашніх тварин

Агентство «Домашній Затишок» пропонує послугу професійної турботи про Ваших вихованців – послуги з вигулу собак та інших домашніх тварин в Одесі.

Ви зайнята людина? Ви часто перебуваєте в відрядженнях, а родичі байдужі до вашого улюбленця? Ви рано йдіть на роботу, а повертаєтеся пізно? З вашої улюбленої собакою нікому погуляти? Тоді радимо скористатися нашими послугами по вигулу домашніх тварин!

Тепер не варто турбуватися і судорожно шукати рішення, з ким залишити улюбленого пса, кішку або інших домашніх вихованців, так як є така робота – вигул собак за гроші. Сміливо вирушайте у відрядження чи відпустку. Ваш чотириногий друг більше не буде нудьгувати по прогулянкам. Вам потрібно всього лише замовити послугу по вигулу домашніх тварин. За ним доглянуть, нагодують і вилікують. Ви навіть можете дозволити собі трохи повболівати, чи не переживаючи про те, що собака залишиться без нагляду. Вигулювання собак – це робота нашого фахівця.

Для чого наймають zoo няню?

Гуляти з дорослим вихованцем слід не менше двох разів на добу, причому псові потрібно для прогулянки більше часу. Залежно від темпераменту і породи вашої собаки ми підберемо оптимальний режим і фахівця, який буде його здійснювати.

Слухняна собака може задовольнятися пасивним вигулом за умови, що час від часу ви самі будете забезпечувати її рухом. При активному вигулі вашому вихованцеві будуть запропоновані ігри, дресура та, при необхідності, проведена коригування поведінки.

Переваги послуги по вигулу собак в Одесі від нашого агентства

Звертаючись до нас за послугою по вигулу собак в Одесі, ви забезпечуєте свою собаку можливістю нормального і здорового росту і розвитку і отримуєте наступні переваги:

– індивідуальний підхід, що гарантує вашому улюбленцю оптимальні умови для прогулянок,
– профілактику захворювань, що забезпечується завдяки регулярному огляду тваринного фахівцем,
– повноцінну корисну прогулянку з професіоналом своєї справи,
– можливість соціалізувати собаку, прищепити їй потрібні навички, включаючи дрессуру,
– економію часу і сил – вожатий сам приїжджає на місце в той час, який зручно вам,
– доступні ціни, які залежать від часу, виду вигулу, породи собаки та інших чинників.

Ми можете замовити послугу «вигул тварин» зв’язавшись з менеджером нашого агентства. Звертайтеся в наше агентство «Домашній Затишок», і ми гарантуємо вам якісне виконання послуги!

Хочете дізнатися точну вартість послуг потрібного Вам спеціаліста за певною зайнятості?
Вам потрібна робота, і ви хочете бути гарантовано працевлаштовані?
Надішліть нам заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 392-92-05

Вам також може бути цікаво