Послуги особистого або сімейного водія

Чудовою можливістю для ділової людини бути в зазначеному місці завжди вчасно є послуги персонального водія. Це унікальний шанс для тих, хто не має в своєму розпорядженні особливим запасом часу, щоб приділяти увагу своєму автомобілю (проведення техогляду, мийка, чистка салону), але існує невід’ємний факт в його наявності. Погодьтеся, користуючись послугами особистого водія, часті відрядження, ділові зустрічі або просто переміщення по місту взагалі перестає бути проблемою.

Особистий водій в Одесі – це людина, від якого залежить ваше життя і життя вашої родини під час поїздки. Він повинен професійно знати місто і забезпечити безпечну їзду. Презентабельний і солідний вигляд вашого працівника багато говорить і про Вас. Працівники повинні володіти такими якостями як надійність, пунктуальність, чесність, коректність, зберігати конфіденційність.

Потрібен водій в сім'ю в місті Одеса?

Вам потрібно знайти людину, яка буде перевозити і супроводжувати вашу сім’ю, сімейного водія, який, при цьому, буде максимально відповідати всім вашим вимогам? Звертайтеся до нас!

Особисті водії від агентства «Домашній Затишок» в Одесі – це фахівці, які мають посвідчення водія категорії «В», «С» або «D», стаж роботи, мають пунктуальністю, зможуть подати машину в потрібний час і місце, забезпечать безпечне і оптимальне пересування по місту. Наші працівники стійкі в стресових ситуаціях, звикли містити автомобіль в чистоті, а салон в порядку. В якості додаткових обов’язків, робота сімейний водій може включати в себе різні доручення як особистого, так і службового характеру. Персональний водій зобов’язаний представляти роботодавцю звіти за всіма видатками пов’язані з експлуатацією автомобіля.

Ви шукаєте роботу особистим водієм в Одесі? Звертайтеся, ми допоможемо вам знайти роботу в Одесі водієм. Вам потрібні особисті або сімейні водії в місті Одеса? Ми впевнені, що наші кандидати задовольнять запити навіть самого вимогливого клієнта.

Хочете дізнатися точну вартість послуг потрібного Вам спеціаліста за певною зайнятості?
Вам потрібна робота, і ви хочете бути гарантовано працевлаштовані?
Надішліть нам заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 392-92-05

Вам також може бути цікаво