Послуги з підбору домашнього персоналу

«Домашній затишок» (Home Service) – це енергійне, професійне, сучасне агентство з працевлаштування, пошуку і надання домашнього персоналу для дому та сім’ї в місті Одеса.

Місія нашого агентства – пошук і надання оптимального кандидата для виконання робіт по дому, в сім’ї або прибирання навколишньої території, відповідно до вимог і переваг замовника.

Наші переваги

Ведення бізнесу в сфері пошуку персоналу в Одесі з 2001 року, дозволило нам накопичити достатній досвід, щоб зробити наші послуги якісними та ефективними.
Пошук домашнього персоналу ми виконуємо в стислі терміни, і при цьому повністю дотримуємося всіх рекомендацій і побажань замовника. Це дозволило нам зайняти лідируюче становище в місті Одеса, серед всіх агентств у сфері домашнього персоналу. Також, наша компанія щільно і плідно працює з замовниками з країн ближнього і далекого зарубіжжя.

Ви напевно задавали собі питання, чи варто здійснювати пошук домашнього персоналу, самостійно, без участі фірми по підбору персоналу? У цьому є сенс, якщо ви хочете заощадити на вартості послуг агентства. Однак, ви повинні розуміти, що пошук персоналу, це складний процес, який займає багато часу і зусиль, а кінцевий результат вас може розчарувати. В Одесі існує достатня кількість джерел, де домашній персонал різного рівня пропонує свої послуги. Як же визначити рівень професіоналізму, надійність і порядність таких домашніх помічників? Існують критерії, за допомогою яких можна оцінити кваліфікацію фахівця сфери домашнього побуту і затишку?

ЯК МИ ВІДБИРАЕМО ПЕРСОНАЛ

Наше агентство знає, як це зробити! День за днем ​​ми виробляли критерії, підходи, розуміння для оцінки професіоналізму і ступеня кваліфікації домашнього персоналу, який прийде працювати в вашу сім’ю. Анкетування, багаторівневі перевірки кандидатів, психологічне тестування, а іноді, просто наш багаторічний досвід, дає нам можливість запропонувати вам надійний домашній персонал, оптимально відповідає вашим вимогам. І перше, з чого починають наші менеджери роботу з пошуку домашнього персоналу – оцінка сумісності потенційного кандидата з майбутнім роботодавцем.

Сервіс по підбору домашнього персоналу

Вашій увазі на сайті надано зручний сервіс з пошуку домашнього персоналу в Одесі і інших містах України самостійно, з щодня поповнювати базами.
Тут, в якості домашнього персоналу ми можете знайти:

Домробітниця, Кухар, Покоївка, Помічниця по будинку, Економка Помічник по господарству, Гувернантка, Репетитор, Няня-вихователь або до дошкільнику, Няня к грудничку, Доглядальниця, Реабилитолог, Компаньонка, Логопед-дефектолог для дітей і дорослих, Дефектолог мови, Масажист, інструктор з плавання для дітей різного віку, Керуючий будинком, Особистий або сімейний водій, Охоронець який поєднує посаду водія, Садівник, Ландшафтний дизайнер, Сімейна пара в будинок, сімейний психолог або лікар, Особистий секретар. Ставлячи різні критерії, ви зможете знайти персонал потрібної кваліфікації, досвідом роботи, пропискою.

Пошук персоналу в нашому агентстві звільнить вас від рутиною, одноманітною, щоденної роботи. Додому ви будете приходити відпочивати і отримувати справжнє задоволення від життя.

Хочете дізнатися точну вартість послуг потрібного Вам спеціаліста за певною зайнятості?
Вам потрібна робота, і ви хочете бути гарантовано працевлаштовані?
Надішліть нам заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Менеджер по персоналу: +38 (050) 392-92-05

Хочете дізнатися точну вартість клінінгових послуг вашого приміщення?
Надішліть заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Менеджер з клінінгу: +38 (050) 333-48-33

Вам також може бути цікаво