Прибирання після тварин

Співробітники клінінгової компанії «Домашний Уют», здійснюють повний комплекс клінінгових робіт по прибиранню після тварин (собаки, кішки, дрібні гризуни, ін.), Ваш вихованець буде приносити Вам тільки задоволення, а не досаду від можливих наслідків його змісту. 

Тварина в домі, часто є наслідком неприємних запахів і всіляких забруднень в зонах годівлі. Шерсть, линька восени і взимку, змушує частіше вдаватися до послуг пилососа, ретельному прибиранню приміщень. 

Однак, не завжди запахи, шерсть, бруд можна прибрати побутовим шляхом, в домашніх умовах. Фахівці компанії «Домашний Уют» досконально вивчили специфіку і технологію якісного прибирання після тварин.

Прибирання вовни свійських тварин

  • видалять шерсть з килимових покриттів, інших поверхонь, за допомогою спеціального обладнання та професійної екологічної хімії 
  • позбавлять будинок від сторонніх, неприємних запахів, що в’їдаються в предмети інтер’єру 
  • виконають чистку клітин і вольєрів, з дотриманням всіх необхідних стандартів якості, приймаючи до уваги заходи безпеки щодо збереження здоров’я тварин.

Своєчасна і оперативне прибирання після тварин

На вимогу замовника, збиральні роботи, можуть проводиться без застосування хімічних чистячих і миючих засобів, які іноді, стають причиною алергії або інших реакцій як у тварини, так і у людини. 

«Домашний Уют» забезпечить гармонію співіснування тварин і людей на одній території. Своєчасна і оперативне прибирання після життєдіяльності тварин, зробить проживання в будинку комфортним для Вас і Ваших вихованців.

ПРИБИРАННЯ КВАРТИРИ ПІСЛЯ ТВАРИН

Прибирання квартири після тварин допоможе вам видалити запахи та сліди перебування тварин у вашому будинку. Багато наших клієнтів — це люди з домашніми тваринами. Наші фахівці знають, як правильно прибирати будинок та очистити плями на дорогих шпалерах, килимах та меблів. У нас є сучасне обладнання та безпечні засоби для прибирання приміщень після тварин. Після нашого прибирання квартира залишається чистою і приємно пахне.

ХІМЧИСТКА КВАРТИРИ ПІСЛЯ ТВАРИН

Клінінгова компанія «Домашній затишок» готова виконати хімчистку після свійських тварин за розумною ціною. Пам’ятайте, регулярне прибирання квартири позбавить ваших близьких, що проживають з вами, від можливих алергічних реакцій. Чищення після тварин – це процес, який потребує уважності та акуратності.

ЦІНИ НА ПРИБИРАННЯ ПІСЛЯ ТВАРИН
Площа квартири Одиниці виміру Вартість робіт, грн
від 30 м² договірна
30 – 60 м² договірна
60 – 80 м² договірна
80 – 100 м² договірна
понад 100 м² договірна

Хочете дізнатися точну вартість клінінгових послуг вашого приміщення?
Надішліть заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 333-48-33

Вам також може бути цікаво