Прибирання після тварин в Одесі

Співробітники клінінгової компанії «Домашний Уют», здійснюють повний комплекс клінінгових робіт по прибиранню після тварин (собаки, кішки, дрібні гризуни, ін.), Ваш вихованець буде приносити Вам тільки задоволення, а не досаду від можливих наслідків його змісту.

Тварина в домі, часто є наслідком неприємних запахів і всіляких забруднень в зонах годівлі. Шерсть, линька восени і взимку, змушує частіше вдаватися до послуг пилососа, ретельному прибиранню приміщень.

Однак, не завжди запахи, шерсть, бруд можна прибрати побутовим шляхом, в домашніх умовах. Фахівці компанії «Домашний Уют» досконально вивчили специфіку і технологію якісного прибирання після тварин.

Наші співробітники здійснюють будь-які види робіт з видалення слідів життєдіяльності Вашого вихованця:

  • видалять шерсть з килимових покриттів, інших поверхонь, за допомогою спеціального обладнання та професійної екологічної хімії
  • позбавлять будинок від сторонніх, неприємних запахів, що в’їдаються в предмети інтер’єру
  • виконають чистку клітин і вольєрів, з дотриманням всіх необхідних стандартів якості, приймаючи до уваги заходи безпеки щодо збереження здоров’я тварин.

Своєчасна і оперативне прибирання після тварин

На вимогу замовника, збиральні роботи, можуть проводиться без застосування хімічних чистячих і миючих засобів, які іноді, стають причиною алергії або інших реакцій як у тварини, так і у людини.

«Домашний Уют» забезпечить гармонію співіснування тварин і людей на одній території. Своєчасна і оперативне прибирання після життєдіяльності тварин, зробить проживання в будинку комфортним для Вас і Ваших вихованців.

Хочете дізнатися точну вартість клінінгових послуг вашого приміщення?
Надішліть заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 333-48-33

Вам також може бути цікаво