Послуги економки

У кожної господині є вибір: вести господарство самостійно або покликати помічників. Проблема наведення чистоти, закупівлі продуктів, дрібного ремонту, комунальних платежів залишається гострою в багатьох сім’ях.
Господарство можна вести самостійно, при цьому очевидні плюси: мінімум напруги для гаманця, все робиться тільки так як вам треба, і в той час, коли вам зручно. У той же час можна запросити людину, яка буде «завідувати» всім вашим господарством і звільнить вас від багатьох турбот.

Що входить в обов'язки економки?

Контроль за домашнім персоналом. Вона стежить за тим, щоб не Філонов інші працівники в будинку (кухарка, няня, садівник, кухар). Якщо будинок погано прибраний, квіти не политі, то першим ділом господарі запитують з економки, і тільки потім з інших.

➤ Ведення домашньої бухгалтерії. Складання кошторису, оплата рахунків, кредитів, комунальних послуг, дитячих гуртків та інших квитанцій лягає на плечі економки. З її появою господиня може з полегшенням зітхнути: тепер можна викинути з голови цифри і спокійно займатися справами.

➤ Підтримка чистоти в будинку. Якщо будинок невеликий, то наводити порядок може економка. Хто це буде робити – вона або покоївка, прописують у договорі.

➤ Закупівля продуктів, побутової хімії і предметів першої необхідності. Вона може сходити за покупками по готовому списку або скласти його сама. Зазвичай продуктовий кошик економка збирає разом з кухарем – він становить меню, вона відповідає за наявність інгредієнтів для блюд.

➤ Контроль за станом і збереженням майна. Старе пляма на килимі, потекшіе кран і відірвана ручка на шафці – рішенням цих проблем займеться економка. Вона також простежить, щоб разом з брудними і зламаними речами з будинку не пропало столове срібло.

➤ Володіння інформацією по всіх господарських питань. Помічниця завжди в курсі ходу ремонту, закупівлі нового посуду або побутової техніки.

➤ Догляд за тваринами. Економка простежить за умовами утримання собаки, кішки, рептилії або карликового порося.

➤ Прийом гостей і ведення переговорів від імені господарів в їх відсутність. Економка першої відкриває двері прийшли, навіть якщо вся сім’я будинку.

➤ Суворе дотримання конфіденційності. Покоївка не повинна розголошувати сімейні таємниці і подробиці особистого життя, які повинні залишитися в будинку роботодавця.

Якщо потрібно, економка може суміщати обов’язки няні або гувернантки – стежити за дітьми, забирати їх зі школи, робити з ними домашнє завдання. Оплата за ці послуги вище.

За відсутності господарів економка відповідає за будинок і тих, хто знаходиться на його території. Вступаючи на посаду, вона бере кермо влади в свої руки. Проведе серйозну розмову з садівником, який зіпсував троянди і визначиться з тим, що сьогодні буде на вечерю: м’ясо або риба.

Якою має бути економка?

Це тільки здається, що управляти не мішки перевертати. Щоб працювати економкою, потрібно володіти певним складом розуму, рисами характеру і навичками, серед яких:

 • середньо-спеціальну або вищу освіту; 
 • відповідальний і розумний підхід до фінансів;
 • чесність і порядність;
 • працьовитість;
 • стресостійкість;
 • знання основ економіки;
 • відданість своїй справі і роботодавцю;
 • спокійна вдача;
 • вміння згладити конфлікт і знайти підхід до будь-якій людині;
 • наявність навичок поводження з сучасною технікою, гаджетами і побутовими приладами;
 • організаційні здібності;
 • знання етикету і висока культура мови;
 • знання англійської мови (в окремих випадках).

Ще один важливий момент – у економки обов’язково повинен бути досвід. У цій сфері діяльності або в суміжній. Часто економки приходять з готельного бізнесу, де раніше працювали керуючими. Або працювали в який-небудь сім’ї помічницею по господарству, але вирішили спробувати свої сили в більш перспективною і високооплачуваною професії.

Агентство «Домашній Затишок» допоможе знайти економку, згідно ваших вимог. Наші фахівці з ведення домашнього господарства, економки, вміло звертаються з сучасною побутовою технікою та знають основи кулінарії. Наші економки зможуть організувати і контролювати роботу повара, домробітниці, електрика, садівника і сантехніка. Економка повністю відповідає за стан господарської частини Ваших володінь, а значить і за ваш комфорт і затишок.

Наша економка звільнить вас від проблем з ведення господарства, організує побут, не порушуючи ваших звичок.

Хочете дізнатися точну вартість послуг потрібного Вам спеціаліста за певною зайнятості?
Вам потрібна робота, і ви хочете бути гарантовано працевлаштовані?
Надішліть нам заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 392-92-05

Вам також може бути цікаво