Мийка вікон

Миття вікон, рам, стекол – необхідна процедура, так як навколишнє середовище постійно робить негативний вплив на чистоту вікон в квартирі або будинку, особливо в місцях інтенсивного руху транспорту в Одесі. Через брудні вікна, сонячне світло набагато гірше проникає в приміщення, який життєво необхідний для здоров’я і морального комфорту людини.Фактично, миття вікон повинна виконуватися мінімум двічі на рік: після закінчення зими для усунення пилу і бруду, змішаних з реагентами, які накопичуються на зовнішній стороні рам і скління вікон, і в кінці літа або восени, коли суха річна пил, змішана з дощем, щільним шаром лягає на вікна, перешкоджаючи проникненню сонячного світла.

Миття вікон Одеса

Осеннюю мойку мы советуем заказывать вместе с генеральной уборкой. Однако, каких-либо сезонных ограничений по мойке окон и рам не существует. И если вы закажите мытье окон зимой, в нашем распоряжении всегда имеются специальные морозоустойчивые средства, которые прекрасно справляются с очисткой стекол и оконных рам от пыли и грязи, даже при минусовых температурах. Мойку окон в офисах рекомендуем проводить еще и летом, так как  в сухое, знойное лето стекла особо быстро загрязняются.

Послуги з миття вікон

Миття вікон стала професійною послугою клінінгових компаній. Кришталева чистота вікон і вітрин досягається тоді, коли за ними доглядають професіонали, а не прибиральниця по-старому. Вимити вікна в квартирі, помити вітрини, маркізи, елементи зовнішньої реклами в Одесі, допоможуть спеціально навчені люди, які спеціалізуються на таких роботах, мають досвід роботи не один рік. Довіривши миття вікон непрофесіоналові, в результаті, ви ризикуєте отримати розлучення і плями, подряпану вітрину, що зіпсує Вам настрій і не принесе задоволення.

Які пропонуємо послуги з миття вікон?

  • Сезонне миття вікон, скління, рам і т.д. – стандартна конфігурація 
  • Сезонне миття вікон, скління, рам і т.д. – не стандартна конфігурація 
  • Сезонне миття вікон, скління, рам і т.д. + Видалення складних забруднень 
  • Післябудівельне миття вікон, скління, рам і т.д. – стандартні забруднення 
  • Післябудівельне миття вікон, скління, рам і т.д. – нестандартні забруднення 
  • Миття мансардних вікон, куполів, зимових садів 
  • Мийка жалюзі без зняття 

Переваги наших співробітників

Вартість миття важкодоступних вікон залежить від багатьох факторів, таких як: ступінь забруднення вікна, наявність доступу до кріплення страхувальних мотузок, наявність балконів, карнизів, інших виступаючих елементів. Ціни на миття вікон при мінусовій температурі повітря трохи вище. За 10-річний досвід існування нашої компанії, ми успішно співпрацюємо з багатьма організаціями і фірмами. Наша клінінгова компанія надає послуги з миття вікон не тільки в офісах, але також ресторанах, кафе, готелях, клубах та інших громадських закладах. 

Розцінки на миття вікон в Одесі найрізноманітніші, але в більшій мірі залежать від якості послуг, що надаються і рівня професіоналізму служби клінінгу. 

Миття вікон замовити

Замовляючи миття вікон в Одесі, в нашій клінінгової компанії «Домашний Уют», ви гарантовано отримуєте сяючі скла, без розлучень, чисті рами, без подряпин і пошкоджень.
Крім того, «Домашний Уют» не встановлює високі ціни на клінінгові послуги. Наприклад, миття вікон в будинках і офісах, здійснюється за цінами, нижчими за ринкові. Щоб переконатися в цьому, ознайомтеся з нашим прайсом. А гнучка система знижок, яку ми вам запропонуємо, вас приємно здивує.

Миття вікон ціни

ЦІНИ НА МИЙКУ ВІКОН
Площа приміщення Одиниці виміру Мінімальне замовлення, ціна
Вікна стандартні від 150 грн за од. від 1500
Панорамні вікна, засклені балкони від 500 грн за од. від 1500
Фасад до 5 м від 50 грн за м.кв. від 1500
Фасад понад 5 м від 80 грн за м.кв. від 2500

Хочете дізнатися точну вартість клінінгових послуг вашого приміщення?
Надішліть заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 333-48-33

Вам також може бути цікаво