Мийка вікон

Миття вікон, рам, стекол – необхідна процедура, так як навколишнє середовище постійно робить негативний вплив на чистоту вікон в квартирі або будинку, особливо в місцях інтенсивного руху транспорту в Одесі. Через брудні вікна, сонячне світло набагато гірше проникає в приміщення, який життєво необхідний для здоров’я і морального комфорту людини.
Фактично, миття вікон повинна виконуватися мінімум двічі на рік: після закінчення зими для усунення пилу і бруду, змішаних з реагентами, які накопичуються на зовнішній стороні рам і скління вікон, і в кінці літа або восени, коли суха річна пил, змішана з дощем, щільним шаром лягає на вікна, перешкоджаючи проникненню сонячного світла. 

Осеннюю мойку мы советуем заказывать вместе с генеральной уборкой. Однако, каких-либо сезонных ограничений по мойке окон и рам не существует. И если вы закажите мытье окон зимой, в нашем распоряжении всегда имеются специальные морозоустойчивые средства, которые прекрасно справляются с очисткой стекол и оконных рам от пыли и грязи, даже при минусовых температурах. Мойку окон в офисах рекомендуем проводить еще и летом, так как  в сухое, знойное лето стекла особо быстро загрязняются.

Миття вікон стала професійною послугою клінінгових компаній. Кришталева чистота вікон і вітрин досягається тоді, коли за ними доглядають професіонали, а не прибиральниця по-старому. Вимити вікна в квартирі, помити вітрини, маркізи, елементи зовнішньої реклами в Одесі, допоможуть спеціально навчені люди, які спеціалізуються на таких роботах, мають досвід роботи не один рік. Довіривши миття вікон непрофесіоналові, в результаті, ви ризикуєте отримати розлучення і плями, подряпану вітрину, що зіпсує Вам настрій і не принесе задоволення.

Які пропонуємо послуги з миття вікон?

  • Сезонне миття вікон, скління, рам і т.д. – стандартна конфігурація
  • Сезонне миття вікон, скління, рам і т.д. – не стандартна конфігурація
  • Сезонне миття вікон, скління, рам і т.д. + Видалення складних забруднень
  • Післябудівельне миття вікон, скління, рам і т.д. – стандартні забруднення
  • Післябудівельне миття вікон, скління, рам і т.д. – нестандартні забруднення
  • Миття мансардних вікон, куполів, зимових садів
  • Мийка жалюзі без зняття

Переваги наших співробітників

Вартість миття важкодоступних вікон залежить від багатьох факторів, таких як: ступінь забруднення вікна, наявність доступу до кріплення страхувальних мотузок, наявність балконів, карнизів, інших виступаючих елементів. Ціни на миття вікон при мінусовій температурі повітря трохи вище. За 10-річний досвід існування нашої компанії, ми успішно співпрацюємо з багатьма організаціями і фірмами. Наша клінінгова компанія надає послуги з миття вікон не тільки в офісах, але також ресторанах, кафе, готелях, клубах та інших громадських закладах.

Розцінки на миття вікон в Одесі найрізноманітніші, але в більшій мірі залежать від якості послуг, що надаються і рівня професіоналізму служби клінінгу.

Замовляючи миття вікон в Одесі, в нашій клінінгової компанії «Домашний Уют», ви гарантовано отримуєте сяючі скла, без розлучень, чисті рами, без подряпин і пошкоджень.
Крім того, «Домашний Уют» не встановлює високі ціни на клінінгові послуги. Наприклад, миття вікон в будинках і офісах, здійснюється за цінами, нижчими за ринкові. Щоб переконатися в цьому, ознайомтеся з нашим прайсом. А гнучка система знижок, яку ми вам запропонуємо, вас приємно здивує.

Хочете дізнатися точну вартість клінінгових послуг вашого приміщення?
Надішліть заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 333-48-33

Вам також може бути цікаво