Послуги гувернантки

Слово «гувернантка», яке прийшло до нас із французької мови, стає все більш звичним для багатьох сімей. Заможні батьки з готовністю передоручають турботу про виховання і навчання своїх дітей спеціально навченому людині з агентства гувернанток.

Гувернантки: хто це?

У 18-19 століттях вся Росія вільно говорила по-французьки, переймала французькі манери, слідувала французької моді. Саме тоді і були запозичені слова gouvernante, gouverneur (гувернантка, гувернер). Так стали називати домашніх наставників і вихователів дітей, які найчастіше проживали в родині і користувалися незаперечним авторитетом.

У наш час послуги професійної гувернантки в Одесі також користуються великим попитом. В основному це жінки не молодше 30 років, освічені, мають досвід спілкування з дітьми, часто самі мають дітей. Наявність психологічних знань і вміння спілкуватися, почуття гумору і терпіння – невід’ємні риси процвітаючого фахівця в галузі виховання дітей.

Права і обов'язки гувернантки

Вимоги до сучасної гувернантки в Одесі дещо змінилися. Вона зовсім не зобов’язана постійно проживати в будинку і найчастіше є приходить. Графік її роботи обговорюється індивідуально. Професійна гувернантка, якщо вона має відповідну освіту і широку ерудицію може сама навчати дитину безлічі предметів: математики, мов, мистецтва, етикету.

Однак багато гувернантки сьогодні супроводжують дитину в дитячий сад або в школу, гуртки і секції міста Одеси, допомагаючи готувати домашнє завдання, виконуючи, таким чином, деякі функції репетитора.

Є й сумна тенденція наймати гувернантку і завантажувати невластивої їй домашньою роботою: прибиранням, пранням, прасуванням білизни, приготуванням їжі не тільки для дитини, але і для батьків. Навіщо ж тоді, питається, фахівця (гувернантки, гувернеру) мати дипломи про вищу освіту, вільно говорити на іноземних мовах, грати на музичних інструментах, якщо вона виконує роль прислуги.

Професійна гувернантка також не є нянею. Вона не змінює малюкові підгузники, не годує його з ложечки, які не переодягають. Спеціаліст займається вихованням і всебічним розвитком особистості дитини: інтелектуальних цінностей, художньо-естетичним, моральним.

Гувернантка для дитини

Ви зрозуміли, що не справляєтеся самостійно з вихованням дитини. У вас кілька дітей, або потрібно терміново вийти на роботу. Ви можете дозволити собі виділити з сімейного бюджету гроші, щоб дати своєму чаду гарну, якісну освіту. Тоді вам потрібно знайти працівника.

Потрібні послуги гувернантки

Перш ніж приступати безпосередньо до пошуку в Одесі, складіть список вимог до потенційної наставниці для вашої дитини. Якими людськими якостями вона повинна володіти; як повинна виглядати; які знання, вміння, навички може передати вихованцеві. Щоб знайти підходящу кандидатуру гувернантки, вам необхідно чітко визначитися: кого шукати.

Як знайти гувернантку в Одесі?

Хорошого працівника можна пошукати через знайомих в Одесі. Цілком ймовірно, хтось з них вже скористався її послугами, з її допомогою навчаючи і виховуючи своїх дітей. Тепер їх досвід може стати в нагоді і вам.

Ви можете знайти працівника самостійно по оголошенню в одеських газетах або по Інтернету. Однак це ризикований варіант. Пам’ятайте, що, розраховуючи на удачу, ви можете наразити на небезпеку свою дитину. Чи не професіоналізм, обман і шахрайство можуть дорого обійтися. 

Вірним рішенням буде звернутися в спеціальні агентства по найму домашнього персоналу в місті Одеса. Багато організацій відповідально підходять до підбору кандидатур і дорожать своєю репутацією. Тому там не буває випадкових людей. 

Потенційний працівник надає нашому агентству повну інформацію про себе: прізвище, ім’я, по батькові; паспортні данні; сімейний стан; відомості про освіту, досвід роботи з дітьми і так далі. Багато з претенденток на позицію гувернантки проходять спеціальні тести на конфліктність, товариськість, педагогічну майстерність. У разі невдалого проходження таких тестів, їм ввічливо відмовляють, і в серйозні будинку таким працівникам дорога закрита.

Переваги агентства «Домашній Затишок» при виборі гувернантки 

Якщо вам потрібно гувернантка в Одесі, в нашому агентстві «Домашній Затишок» вам запропонують кілька кандидатур. З кожної сподобалася вам жінкою влаштують співбесіду, за результатами якого ви зможете чітко визначитися, хто саме займеться освітою вашої дитини. 

Вартість послуг гувернантки

Останнім формальним кроком стане укладення трудової угоди з гувернанткою, де будуть прописані всі умови вашого з нею співпраці: графік відвідування; перелік предметів, яким вона стане навчати дитину; додаткові обов’язки; оплата її праці. Після чого сміливо знайомте свою дитину з його наставницею, попередньо пояснивши йому, що це не прислуга, а помічник, вихователь, педагог – гувернантка.

Якщо вам потрібна гувернантка в Одесі, агентство «Домашній Затишок» – ваш правильний і гарантований вибір!

Хочете дізнатися точну вартість послуг потрібного Вам спеціаліста за певною зайнятості?
Вам потрібна робота, і ви хочете бути гарантовано працевлаштовані?
Надішліть нам заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 392-92-05

Вам також може бути цікаво

 

p>