доглядальниця одеса

Послуги доглядальниці

На превеликий жаль, тимчасово або постійно, людина виявляється в ситуаціях тимчасового або постійного обмеження свого руху. Хворіють діти, дорослі або літні люди. Найчастіше, для лежачих хворих потрібна професійна медична допомога на дому. Особливо, якщо мова йде про важкі захворювання, які можуть тривати тижнями або навіть місяцями. Саме в цих випадках, для лежачих хворих потрібно найняти доглядальницю, послуги якої полягає в допомозі і доглядом за хворою, в настільки складному для нього періоді. Крім цього, неоціненну допомогу доглядальниці можуть надати і для просто літніх людей, обмежених у своїх можливостях.

Шукаю доглядальницю

Для лежачих хворих, доглядальниця надасть необхідну допомогу, а за людьми похилого віку, які обмежені в своєму пересуванні, в силу різних вікових хвороб, на стадії післяопераційної реабілітації або просто через вік – забезпечить необхідний догляд. Варто окремо згадати про людей з важкими, минаючий хронічними захворюваннями та інвалідів. У цьому ситуації, для лежачих хворих потрібно не тільки послуги професійної доглядальниці, кваліфікована медична допомога від служби доглядальниць, а й часто, поради психолога. Тому, однією з умов і вимог до доглядальниці – вміння налагодити з хворим психологічний контакт і існування деяких загальних життєвих захоплень та інтересів. В результаті, процес одужання для лежачих хворих, вашого близької людини, може значно прискориться. На питання: «скільки коштує доглядальниця?», Не можна відповісти однозначно, адже ціна послуг доглядальниці для лежачих хворих, які потребують спеціалізованої медичної освіту і проста допомога доглядальниці для літньої людини різняться. 

Кваліфіковані доглядальниці

Кваліфікована доглядальниця – це фахівець, який отримав медичну освіту, має досвід по догляду за людьми похилого, людьми похилого віку або хворими людьми, а також може надати своєчасну всебічну допомогу для лежачих хворих. У професії доглядальниця – велику роль відіграє характер і вдачу фахівця: її увагу, доброта, турбота, співпереживання і співчуття. Ці якості допоможуть хворому перемогти хворобу набагато швидше.

Обов'язки доглядальниці:

В основні обов’язки доглядальниці входить: зміна натільної і постільної білизни; допомога в прийнятті їжі і її приготуванні при необхідності; прибирання кімнати; проведення гігієнічних процедур і допомогу в справлянні природних потреб. Важливим є вміння доглядальниці виконувати ін’єкції, клізми, робити масаж, відповідно до вказівки лікаря.
Місце і графік роботи доглядальниці бувають різними. Найчастіше доглядальницю запрошують додому, з постійним проживанням, за заздалегідь узгодженим графіком. Буває, що послуги доглядальниці по догляду потрібні безпосередньо в лікарняній палаті для лежачих хворих.

Доглядальниця з проживанням Одеса

Додаткові обов’язки доглядальниці в Одесі можуть обговорюватися окремо з клієнтом. Агентство «Домашній Затишок» г. Одесса займеться пошуком і підбере для Вас кваліфіковану доглядальницю, патронажну сестру, реабілітолога, готових цілодобово перебувати з хворим, повноцінно виконуючи всі етапи лікування, згідно з приписами лікаря. Медичний персонал нашого агентства доглядальниць, зможе доглядають як за важкохворими, інвалідами, так і за підопічними похилого віку. Ну а якщо вам потрібна робота доглядальниці в Одесі – звертайтеся, перевіривши вашу кваліфікацію, ми зможемо запропонувати вам гідну роботу.
 
Ви шукайте доглядальницю з проживання? У базі нашого агентства доглядальниць, ми зможемо знайти для вас доглядальницю з проживанням в Одесі, яка стане уважним і надійним помічником для свого підопічного, контролюючи його стан вдень і вночі.
Не варто забувати, що обрана Вами доглядальниця, буде доглядати за дорогим і близьким для вас людиною. Тому до послуг доглядальниці варто підходити серйозно і обдумано.
 
Якщо вам потрібні послуги доглядальниці в Одесі, звертаючись до нас, ви робите правильний вибір!

Послуги з догляду за людьми похилого віку

Догляд за людьми похилого віку – серйозна емоційна і фізична напруга для багатьох людей. Наші послуги спрямовані на те, щоб допомогти людям по догляду за людьми похилого віку. Ми організовуємо бригаду доглядальниць вдома.
Ми готові запропонувати вам найкращих та кваліфікованих доглядальниць для літніх людей. Наші послуги догляду допоможуть вам звільнитися від повсякденного стресу і забезпечити ваших близьких всім необхідним. Доглядальниці будуть: стежити за станом здоров’я пацієнта, своєчасно виконувати рекомендації лікаря, приймати призначені ліки та дотримуватись санітарних процедур у квартирі, проводити прибирання, готувати їжу для пацієнта
Надаємо надійних, співчутливих та досвідчених доглядальниць, які допоможуть вам впоратися з будь-якими труднощами.

Хочете дізнатися точну вартість послуг потрібного Вам спеціаліста за певною зайнятості?
Вам потрібна робота, і ви хочете бути гарантовано працевлаштовані?
Надішліть нам заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 392-92-05

Вам також може бути цікаво