Логопед дефектолог

Логопед дефектолог Одеса вдома

Всі батьки з нетерпінням чекають, коли їх улюблене чадо почне говорити. На жаль, не багато тат і мам можуть пишатися тим, що їхня дитина правильно вимовляє всі звуки рідної мови.

Буває так, що в зошиті вашого малюка виникають помилки, просто нізвідки! Вчора вивчили правило, а сьогодні він не зміг їм скористатися, і «погана» відмітка знову з’явилася у нього в щоденнику? Проблеми з правописом можуть виникнути з різних причин. Одна з них – порушення фонетичного слуху у дитини. При такій дисфункції добитися хорошого результату одним механічним повторенням правил неможливо. У цьому випадки слід шукати логопеда.

Дефекти мови, порушення фонетичного слуху є великою проблемою, як в дитячому віці, так і коли людина подорослішає. Причому в другому випадку все ще складніше, ніж в першому. Людям, які не можуть правильно вимовляти будь-які звуки, важко влаштуватися на роботу, причому нерідко у них розвиваються різні комплекси. У цій ситуації на допомогу приходить логопед-дефектолог.

Як правильно вибрати логопеда?

Дитячий логопед – це фахівець, з корекції мовлення у дітей з 3-х років, у яких формування мови, мовного апарату вже закінчений. Логопед-дефектолог працює з дітьми, у яких виникла затримка в розвитку, викликана порушенням мови. Допомогти визначитися, в якому напрямку необхідно здійснювати лікування повинен не тільки логопед, але і психолог, педіатр, невропатолог, невролог, які допоможуть зрозуміти причину захворювання.

  • Дитячий логопед здійснює корекцію мови дітей з порушення звуковимови (дислалія, дизартрія);
  • Дитячий логопед здійснює корекцію мови дітей із загальним недорозвиненням мови (ОНР);
  • Дитячий логопед коригує мова дітей з фонетико-фонематичним недорозвиненням мови (ФФНР);
  • Дитячий логопед консультує і навчать навичкам правильного розвиток мови дітей, для корекції мовлення в свою відсутність;
  • Дитячий логопед вирішує проблем дитячого спілкування з однолітками, з батьками, а також, формує сприятливий психологічний настрій дитини для успішного навчання в школі;

Логопед дефектолог для дітей

✅️ вищу спеціальну освіту;
✅️ досвід роботи;
✅️ вік 30-50 років;
✅️ медична книжка;

Шукайте логопеда в Одесі? Хочете дізнатися скільки коштують послуги логопеда в Одесі? Телефонуйте, агентство «Домашній Затишок» підбере вам професіонала потрібного рівня!

Хочете дізнатися точну вартість послуг потрібного Вам спеціаліста за певною зайнятості?
Вам потрібна робота, і ви хочете бути гарантовано працевлаштовані?
Надішліть нам заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 392-92-05

Вам також може бути цікаво