чищення твердих підлог

Частка твердих підлог: плитки, мармуру, граніту

Чистка гранітних і мармурових підлог є необхідною процедурою, незважаючи на те, що деякі люди переконані в тому, що такі тверді поверхні досить іноді мити звичайною водою. Регулярне чищення таких поверхонь необхідна, оскільки повне видалення бруду і всіляких плям відбувається тільки після застосування спеціальних хімічних засобів і використання спеціальної техніки. Агентство «Домашній Затишок» виконає роботи із захисту, відтворення та підтримання ваших статей в необхідному стані. Чищення підлоги (твердих поверхонь) в Одесі проводиться за допомогою спеціального обладнання і професійних, ефективних, якісних миючих засобів.

Послуга чистка твердих підлог передбачає:

  • Глибоку розмивання із застосуванням професійної дискової машини; 
  • Шліфування / полірування підлоги; 
  • Захист і відновлення підлог;

Кристалізація мармурового статі – це, по-перше, ліквідація дрібних подряпин, по-друге, надання стійкого рівномірного дзеркального блиску за допомогою нанесення спеціального препарату-кристалізатора. Після виконання процедури кристалізації підлогу набуває високу міцність, водонепроникну поверхню і противоскользящий ефект. Забезпечуючи правильний догляд за підлогами, підлоги набувають блиск, вживають запобіжних засобів від механічних і атмосферних впливів. Саме це пропонують наші фахівці з чищення твердих поверхонь.

ХІМЧИСТКА МАРМУРНОЇ ПІДЛОГИ

Видаліть сухий бруд та пил з мармурової поверхні сухою шваброю або пилососом. Почистіть або підмітіть підлогу м’якою щіткою, щоб видалити бруд, що в’ївся, потім промийте водою і злегка потріть вологою губкою. Слід уникати використання віників із довгою щетиною, оскільки вони можуть подряпати поверхню мармуру. Хімчистка мармурової підлоги найкраще виконувати професіоналами, які принесуть із собою спеціально розроблені інструменти для збирання.

ХІМЧИСТКА ГРАНІТНОЇ ПІДЛОГИ

У вас є підлога з граніту? Якщо так, то ви, ймовірно, хочете зберегти їхній зовнішній вигляд, але також хочете заощадити час на прибиранні. Натуральні кам’яні матеріали є дуже довговічними, але вони легко дряпаються. Граніт
також схильний до утворення плям і нерівномірного фарбування. Якщо вам не вдається впоратися з гранітною плиткою, ви завжди можете замовити хімчистку гранітної підлоги в Одесі «Домашній Затишок»

ЧИЩЕННЯ КЕРАМІЧНОЇ ПЛИТКИ

Для бізнесу дуже важливо, щоб ваше приміщення утримувалося в хорошому стані. Це пов’язано з тим, що брудна або забруднена підлога може погано позначитися на репутації компанії: брудна або забруднена підлога може створити поганий імідж для вашого бізнесу. Для досягнення найкращих результатів вам необхідно найняти професійну службу чищення плитки. Скористайтеся послугами професіоналів для очищення поверхонь із керамічної плитки в домашніх умовах.

ЦІНИ НА ЧИЩЕННЯ ПІДЛОГ І ПЛИТКИ
Найменування Одиниці виміру Ціна
Дерев’яна підлога м² договірна
Плитка, керамо-граніт, камінь, мармур м² договірна
Полірування, шліфування, кристалізація м² договірна
Нанесення захисного полімерного покриття м² договірна

Хочете дізнатися точну вартість клінінгових послуг вашого приміщення?
Надішліть заявку, ми передзвонимо Вам протягом 1 години і детально проконсультуємо.

Телефонуйте або пишіть Viber / Telegram:
+38 (050) 333-48-33

Вам також може бути цікаво